BeyAb Hakkında

hakkimizda-optimized

İsmini kurucularımız Ziraat Yük.Müh. Beytullah KINABAŞ ve Ziraat Müh. Abdullah KINABAŞ’ tan alan BeyAb Gıda 1996 yılında mühendislik faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren un ve ekmekçilik konusunda gerçekçi bir mühendis bakışıyla sektörün sorunlarını çözme ve ticari faaliyet içinde bulunduğu firmaların karlılığını arttırma amacı güden BeyAb dünyanın en önemli enzim üreticileri ile ortak çalışmalar yapmaktadır.

Bu çalışmalar ile Türkiye’ nin buğday altyapısına uygun enzimler ürettirmekte, ithal olarak ülkeye gelen buğdaylarında en elverişli şekilde paçalda kullanılmasını sağlamaktadır.

BeyAb Gıda üretimlerine çözüm sunduğu un firmaları dışında endüstriyel amaçlı ekmekçilik ve diğer unlu mamül üretimi yapan firmaların üretim ile ilgili problemlerini çözmekte, kalitelerini arttırmakta, artan bu kaliteyi sürekli hale getirmek içinde firmalara özel teknik ürünler üretmekte ve mühendislik hizmeti sunmaktadır.

İç piyasadaki bu ticaretine paralel olarak uzun yıllardır ihracatta da hem mühendislik hizmeti ve malzeme çözümü sunarak, hemde un satışı konusunda başta  Afrika ülkeleri olmak üzere Orta Doğu, Balkanlar, Güney Amerika ve Uzak Doğu ülkelerine hizmet vermektedir.

BeyAb Gıda ticari faaliyetler sonucunda ülkedeki en önemli enzim ihracat ve ithalatçısı konumunda yer almakta ayrıca un ihracatı konusunda da ciddi bir bilgi birikimine sahip olmaktadır.

Firmamız, kadromuzda yer alan uzman teknik personeller ve bünyesindeki un,ekmek ar-ge laboratuvarlarıyla ile un ve ekmekçilik konusunda her türlü hizmeti vermeye devam etmektedir.